Pokazywanie postów oznaczonych etykietą łapki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą łapki. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 26 października 2017

Kocia Bransoletka

Dzień Dobry Wszystkim!

Nie wiem od czego mam zacząć, ale chyba najprościej od tego. Postanowiłam w końcu powrócić po przerwie. W sumie wszystko skomplikowało się przez tą złamaną nogę. Ale o tym wiedzieliście i mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. To już ponad miesiąc, a dopiero za tydzień mam ściąganie, okropnie mi się to dłuży. -.- Teraz na samą końcówkę już zdecydowanie lepiej się czuję, więc także postanowiłam coś zmajstrować. Dwa tygodnie temu przyszły oczekiwane przeze mnie sznurki, (w końcu!) w różniastych kolorach, aż chce się tworzyć! Sięgnęłam także po modelinę, choć piekarnik zepsuty, udało mi się ją utwardzić. I tak właśnie kilka dni temu powstała ta bransoletka. Przy okazji, pewnie zauważyliście, że ostatnio same bransoletki powstają. Trochę brak mi materiałów do pozostałych robótek i stąd to wszystko, ale obiecuję wrócić do filcu i modeliny (mam z nią wielkie plany)! W sumie jakiś tam filcak powoli powstaje, mam nadzieję, że go za jakiś czas skończę i zaprezentuję. :) To by było chyba na tyle z moich ostatnich przemyśleń, więc teraz co do bransoletki.


sobota, 16 września 2017

Psiarska Bransoletka

Hejka!
Co tam u Was? Ja szczerze mówiąc miałam mały kryzys, stąd post się opóźnił o tydzień. Miał być w tym tygodniu zwierzakowy post, jednakże choć pomysły mam to brak mi weny na napisanie.
No więc żeby nie było wielkiej obsuwy dziś prezentuję bransoletkę, na którą wczoraj pomysł mnie naszedł. Przedwczoraj dojechało moje zamówienie, więc postanowiłam coś z tego wykorzystać. Od razu właśnie wpadła mi wizja nowej bransoletki, ponieważ akurat kolory komponowały się z innymi sznurkami. Niebieski i czerń to moje jedno z najulubieńszych połączeń. Zastosowałam to już w tej bransoletce. Moim zaskoczeniem było, gdy znalazłam koraliki pasujące do niej. Niestety miałam tylko dwa, a planowałam cztery.


piątek, 12 lutego 2016

Kolczyki

Witajcie!

Ciągle brakuje mi kolczyków. Niestety zazwyczaj mam je z takich sieci sklepów jak New Yorker. Nie oszukujmy się więc - nie są one dobrej jakości. Po jakimś czasie ściera się złota warstwa i stają się pomarańczowe. Czyli krótko mówiąc po kilku "noszeniach" efekt nie za ciekawy. I tak sobie myślę.. Przecież mam modelinę, więc mogę sobie stworzyć własne! Jakie tylko chcę. Stąd więc cały pomysł. W efekcie powstały dwie pary póki co, pierwsze to łapki, które jeszcze planuje stworzyć w różnych kolorach. Drugie natomiast to babeczki. Wszystko polakierowane dla jeszcze lepszego efektu. :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu! :)