Dzień dobry wszystkim!
Co u Was kochani czytelnicy? Jakie dzieła udało Wam się zrobić w tym tygodniu? U mnie urodzinowo, ale mimo to znalazł się czas na post. :)
Ostatnio znów postanowiłam spróbować czegoś nowego, więc wybrałam się do ikei po pudło Pyssla wraz z foremkami. Spodobało mi się co ludzie z tego tworzą, przekopałam youtube i googla, pozapisywałam kilka wzorów i ruszyłam. Dziś pokażę jedną z tych rzeczy, którą ostatnio zrobiłam. A więc oto głowa fretki, a raczej dwie głowy zmontowane tak, bym mogła owinąć sobie wokół słuchawki. Wzorem zainspirowałam się z pintresta. Pewnie znacie problem z plączącymi się słuchawkami. Nie wiem jaka jest właściwa nazwa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. W sumie widać po zdjęciach do czego konkretnie ma to służyć. Z początku chciałam zrobić zupełnie coś innego jako ten genialny "przyrząd". I na pewno go jeszcze zrobię. Teraz wzięłam się za tworzenie obiektów 3D, wkrótce także pochwalę się efektami, właściwie jeden z nich wkrótce będziecie mogli zobaczyć na Instagramie. Podzielę to na serię bo planuję stworzyć tego dużo. :D A tymczasem pokazuję Wam mój gadżecik. Koraliki układałam tak, by chociaż w jakimś stopniu upodobnić do Friśki.
Ostatnio znów postanowiłam spróbować czegoś nowego, więc wybrałam się do ikei po pudło Pyssla wraz z foremkami. Spodobało mi się co ludzie z tego tworzą, przekopałam youtube i googla, pozapisywałam kilka wzorów i ruszyłam. Dziś pokażę jedną z tych rzeczy, którą ostatnio zrobiłam. A więc oto głowa fretki, a raczej dwie głowy zmontowane tak, bym mogła owinąć sobie wokół słuchawki. Wzorem zainspirowałam się z pintresta. Pewnie znacie problem z plączącymi się słuchawkami. Nie wiem jaka jest właściwa nazwa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. W sumie widać po zdjęciach do czego konkretnie ma to służyć. Z początku chciałam zrobić zupełnie coś innego jako ten genialny "przyrząd". I na pewno go jeszcze zrobię. Teraz wzięłam się za tworzenie obiektów 3D, wkrótce także pochwalę się efektami, właściwie jeden z nich wkrótce będziecie mogli zobaczyć na Instagramie. Podzielę to na serię bo planuję stworzyć tego dużo. :D A tymczasem pokazuję Wam mój gadżecik. Koraliki układałam tak, by chociaż w jakimś stopniu upodobnić do Friśki.