Pokazywanie postów oznaczonych etykietą perler beads. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą perler beads. Pokaż wszystkie posty

sobota, 19 sierpnia 2017

Perler beads 3D • The Legend of Spyro

Dzień dobry!

Dziś przychodzę do Was z zapowiedzianym poniekąd dziełem. Pisząc w poście o beadsowej fretce, kiedy pisałam o 3D miałam na myśli właśnie to. Szczerze powiedziawszy znudziły mnie płaskie rzeczy, głównie ze względu na dość ograniczony wybór kolorów. Musiałabym zakupić drugie pudło, jednakże i tak jakoś powalająco więcej dodatkowych kolorów nie będzie. No więc postanowiłam pobawić się trochę w model 3D. Instrukcję znalazłam w internecie. Co prawda można się trochę pogubić, w kilku warstwach przez przypadek pomyliłam się o jedną długość koralika (trzeba mocno wytężyć wzrok by dostrzec, niestety, dodatkowo robiłam to z filmiku zanim znalazłam w wersji obrazkowej), ale mimo wszystko jakoś aż tak bardzo tego nie widać. Trochę przycięłam tu i ówdzie. Przy okazji znalazłam więcej minusów z tych ike'owskich koralików. Trochę je za bardzo spłaszcza, a jeśli ich nie spłaszczę to się nie skleją. Plastik niestety tandetny i śmierdzi, o dziwo drugie, zakupione w Chinach są o wiele lepsze i nie śmierdzą w ogóle. Ale o tym myślę może zrobić post porównawczy, jeśli ktoś by kiedyś szukał to może mu w tym wyborze pomogę. Tym bardziej jeśli tu chodzi o jakość.
 

wtorek, 20 czerwca 2017

Perler beads • Fretka

Dzień dobry wszystkim!
Co u Was kochani czytelnicy? Jakie dzieła udało Wam się zrobić w tym tygodniu? U mnie urodzinowo, ale mimo to znalazł się czas na post. :)
Ostatnio znów postanowiłam spróbować czegoś nowego, więc wybrałam się do ikei po pudło Pyssla wraz z foremkami. Spodobało mi się co ludzie z tego tworzą, przekopałam youtube i googla, pozapisywałam kilka wzorów i ruszyłam. Dziś pokażę jedną z tych rzeczy, którą ostatnio zrobiłam. A więc oto głowa fretki, a raczej dwie głowy zmontowane tak, bym mogła owinąć sobie wokół słuchawki. Wzorem zainspirowałam się z pintresta. Pewnie znacie problem z plączącymi się słuchawkami. Nie wiem jaka jest właściwa nazwa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. W sumie widać po zdjęciach do czego konkretnie ma to służyć. Z początku chciałam zrobić zupełnie coś innego jako ten genialny "przyrząd". I na pewno go jeszcze zrobię. Teraz wzięłam się za tworzenie obiektów 3D, wkrótce także pochwalę się efektami, właściwie jeden z nich wkrótce będziecie mogli zobaczyć na Instagramie. Podzielę to na serię bo planuję stworzyć tego dużo. :D A tymczasem pokazuję Wam mój gadżecik. Koraliki układałam tak, by chociaż w jakimś stopniu upodobnić do Friśki.