Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paint. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paint. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 maja 2016

Zwierzoramka #1 • Axel

Witam, witam!
Dziś, w końcu, pragnę zaprezentować Wam mój projekt. <3
Jestem szczęśliwa mogąc go Wam pokazać, bo czekałam już długo, ale wiecznie coś wypadało - a to czegoś brakowało, a to coś poszło nie tak. Ale w końcu!
Choć to dopiero początek.. :)
Niniejszy wyrób to próbka, że tak ujmę.
Myszka, która wisi na ramce to mój już za TM myszak - Axel. Jego zdjęcie czeka jeszcze na wydruk, więc chwilowo zapozował na ramce ze zdjęciem Torresa. Jak już zrobię ramkę z jego zdjęciem to myszak zostanie przypisany do swojej ramki. :)
Aktualnie pracuję nad Rustym i planuję zrobić naszą całą zwierzęcą familię.Trzymajcie kciuki! Bardzo mi się przydadzą. :)


sobota, 14 maja 2016

DC Super Heroes • DIY


Posiada ktoś całą kolekcję? Zapewne ten kto posiada ma też do nich 'etui' - wytłoczkę/wypraskę. Ja mam tylko jednego - Batmana, a do niego nie opłacało się jej dokupować bo dziwnie tak z pięcioma pustymi miejscami. Niestety pluszaki same nie stoją ze względu na ich kształt. Zrobiłam więc do niego podstawkę! 
Chcecie mój prosty pomysł na nią?

środa, 11 maja 2016

Owczarek Szkocki Collie • Figurka

Dzisiejszy post będzie nawiązywał do poprzedniego, a mianowicie chodzi tutaj o figurkę. Jak sami widzieliście i czytaliście - nie była ona zbyt ładna i przyjęła ode mnie dość dużo negatywnej krytyki. Tak pomyślałam, że mam w szafce farbki akrylowe, które leżą i się kurzą. Postanowiłam więc wykończyć nos. Całość do dziś prezentowała się tak:

 Więcej zdjęć przed można zobaczyć w poprzednim poście. :)