czwartek, 11 stycznia 2018

Kremowa babeczka z malinką

Cześć!

Tym razem połączenie fioletu i bieli z dodatkiem różu. Zlecona bransoletka miała być drobnym prezentem na mikołajki.Spód babeczki ma bardzo specyficzny odcień fioletu, przez co nie byłam w stanie dobrać odpowiedniego dla tego koloru odcienia sznurka. Do "losowych" projektów używam babeczek, które kiedyś, na początku zrobiłam i właśnie w takich pracach je wykorzystuję. Na szczęście się one powoli kończą, bo nie chcę, żeby zalegały mi w organizerze. Z drugiej strony jeśli dostaje pełną dowolność to jest to dla mnie ułatwienie bo mam już "gotowca".

Tak samo jak poprzednią tak i tą, Ci, którzy mnie obserwują mogli zobaczyć ją wcześniej na instagramie. Często zdarza mi się, że tak to ujmę "przedpremierowo" publikować tam zdjęcia. Dlatego jeśli macie ochotę to zapraszam.
Ta bransoletka to była jedna z mniejszych, które wykonywałam. Minimalny obwód to 13cm (+/- 1cm) do około (jeśli dobrze pamiętam) 17cm. Babeczka została wykonana standardowo z modeliny "Premo!". Z koralikami było najciężej, bo nie miałam nic innego w różu tylko to co powyżej. Ale kiedyś wygrałam w candy kanciaste koraliki w pięknych, jaskrawych kolorach i bardzo mi się one tu widziały. Jednak jak akurat ostatnio robiłam zamówienia, to niestety nie było ich na stanie..
Hm.. co mogę jeszcze dodać od siebie? Cóż, muszę przyznać, że od dawna podoba mi się połączenie koloru fioletowego z białym. A to połączenie utkwiło mi od momentu, kiedy byłam na weselu pary, która miała właśnie zastosowaną taką kolorystykę, która, skromnie powiem, też mi się trochę marzy.
A jakie są Wasze ulubione zestawienia? :)


9 komentarzy:


Dziękuję za poświęcony czas na moim blogu. Jeśli podoba Ci się tu, zostań ze mną na dłużej. Jesteś moją motywacją! :)

Proszę, nie umieszczaj linków. To równoznaczne ze spamem. Takie komentarze będą usuwane, mój blog nie jest miejscem na Twoją reklamę.

Pozdrawiam i miłego dnia! :)