Sklepik

http://www.shauni.pl/p/sklepik.html

Tutaj znajdują się rzeczy, które mam na sprzedaż. Przy tworzeniu nowych to miejsce niestety kiedyś się kończy i jestem zmuszona rozstać się z moimi dziełami oraz poszukać im nowych właścicieli. Wszystkie rzeczy są nieużywane - a w końcu lepiej żeby zdobiły kogoś bądź też przydały się na coś niż leżały w szufladzie. Wszystkie rzeczy na sprzedaż wykonane są przeze mnie, istnieje możliwość wykonania na zamówienie.
____________


1.Bransoletka z babeczką
Cena: 10zł
Bransoletka ze sznurka woskowanego o szerokości 1mm z koralikami oraz zawieszkami. Kompozycja niebieska. Obwód 18cm, nieregulowana. Babeczka wykonana z dobrej jakości modeliny "Premo!". Dodatkowo spód babeczki z modeliny brokatowej. Pozostałe zawieszki w postaci delfina i serduszka z napisem "Thank you", idealne na prezent dla bliskiej osoby. :)

2. Kocia Bransoletka
Cena: 10zł
Bransoletka ze sznurka woskowanego z koralikami oraz zawieszkami. Kompozycja żółto-fioletowa w pastelowych odcieniach. Biżuteria regulowana. Łapka wykonana z dobrej jakości modeliny "Premo!". Pozostałe dwie zawieszki w postaci łapki i serduszka z napisem "♥ my cat".


3. Logo
Cena: do ustalenia
Logo robione na zamówienie, niestety nie trafił w gust zlecającej. Idealnie pasujące do stron w tematyce kulinarno-podróżniczej. Mogę coś dodać, coś ująć, ogólnie trochę zmodyfikować na życzenie. Jeśli szukasz logo dla swojej strony i podoba Ci się powyższe, zapraszam do kontaktu przez e-mail.

_______________________________

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z powyższych przedmiotów proszę o kontakt mailowy
sklepik@shauni.pl
Istnieje możliwość kupna poprzez allegro na życzenie kupującego, wtedy proszę o poinformowanie mnie o tym w wiadomości.Biżuteria wykonywana na zamówienie. W celu zamówienia spersonalizowanej biżuterii proszę o wiadomość w zakładce "Kontakt", postępując wg wzoru.
Przykładowy wzór:
Zawieszki: b1,b4,p3
Sznurki: k8

Zawieszki
*literki oznaczone gwiazdką są poglądowe - dostępne na zamówienie przy uzupełnianiu


Sznurki

 Sznurek z kategorii k posiadam jeszcze czerwony (zapomniałam go dodać..)
Sznurek c11 jest brokatowy.

5 komentarzy:


Dziękuję za poświęcony czas na moim blogu. Jeśli podoba Ci się tu, zostań ze mną na dłużej. Jesteś moją motywacją! :)

Proszę, nie umieszczaj linków. To równoznaczne ze spamem. Takie komentarze będą usuwane, mój blog nie jest miejscem na Twoją reklamę.

Pozdrawiam i miłego dnia! :)