O mnie

http://www.shauni.pl/p/omnie.html

` Trochę mojej twórczości,
trochę też zwierzaków.
Połączenie zwierzęcej
miłości z pasją
rękodzielniczą,
czyli świat
według Shauni! `


Odkąd pamiętam czas uwielbiałam spędzać kreatywnie. W szkole, jedną z moich ulubionych lekcji była plastyka, choć oceny nie powalały. Mimo to nie poddawałam się i plastykowałam w swoim domowym zaciszu. Moją dobrą przyjaciółką w dzieciństwie była plastelina i ołówek. Wszyscy goście byli pod wrażeniem stojących na półce wytworów z miękkiej masy i tym samym motywowali mnie do tworzenia. Ta pasja została do dziś, choć miałam dość dużą przerwę od tego. W 2015 roku postanowiłam do tego powrócić.
Od mojej małej mnie pragnęłam leczyć zwierzęta. Każdy mój rysunek przedstawiał mnie i kilka zwierzątek w gabinecie, wciąż mam je gdzieś w teczce i nie mogę się nadziwić, że przez te wszystkie lata, a liczę już 24 wiosen (choć czemu wiosen, skoro urodziłam się w cieplutkim lecie?) marzenia mi się nie zmieniły. Moją pasją są zwierzęta, są one wręcz moim życiem. W każdej cząstce mojego życia zawsze musi pojawiać się taki mały futrzany element. W sumie mam to po mamie, obie jesteśmy takie zwierzyniary. Aktualnie jestem posiadaczką 6 futrzanych diabłów, o których przeczytacie w zakładce "Współtwórcy". Postanowiłam przywrócić moją kreatywną przygodę, a głównym tego natchnieniem były właśnie one - zwierzęta. Uwielbiam wszelakie zwierzęce gadżety, więc pomyślałam "Czemu by nie samemu takie tworzyć?". I od tej pory prezentuję Wam moje twory. Nie wszystkie związane są ze zwierzętami, ale głównie to je staram się robić.
Rękodzieło stało się dla mnie wielką pasją i świetnym wypełniaczem czasu. Tworząc czuję się bardziej spełniona i jednocześnie napawam się dumą, że z każdą kolejną wykonaną pracą stoję o krok wyżej.
 Poza wyżej wymienionymi rzeczami uwielbiam też podróżować, fotografować i oglądać dobre seriale. Lubię tworzyć także grafiki komputerowe zdecydowanie bardziej niż ołówkiem.
Rodzice nadali mi imię Patrycja, choć choć innych imion miałam mieć wiele. Swoją drogą.. dlatego drugie nieużywalne to Magdalena. Póki co nadal mieszkam w mniejszym mieście obok Poznania, gdyby kogoś ciekawiło dokładniej zwie się ono Swarzędz.


Główną tematyką bloga jest rękodzieło oraz zwierzęta, z domieszką podróżnictwa.

Od sierpnia 2017r. autorem tekstów w postach z zakresu podróżnictwa jest Marcin - mój narzeczony. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Dziękuję za poświęcony czas na moim blogu. Jeśli podoba Ci się tu, zostań ze mną na dłużej. Jesteś moją motywacją! :)

Proszę, nie umieszczaj linków. To równoznaczne ze spamem. Takie komentarze będą usuwane, mój blog nie jest miejscem na Twoją reklamę.

Pozdrawiam i miłego dnia! :)