O mnie

Trochę mojej twórczości,
trochę też zwierzaków.
Połączenie zwierzęcej
miłości z pasją
rękodzielniczą,
czyli świat
według Shauni!


Nazywam się Patrycja i mieszkam w Swarzędzu, obok Poznania. Mam 22 lata i moją pasją są zwierzęta oraz rękodzieło.
Rękodziełem zaczęłam interesować się od 2015 roku, strasznie spodobało mi się, że mogę stworzyć coś własnego, coś z niczego, coś, w co włożę swoje serce. Początkowo szyłam ręcznie hamaki i domki dla moich milusińskich, jednak po czasie postanowiłam zainwestować w maszynę. Pewnego razu natrafiłam gdzieś w internecie na figurki wykonane z wełny czesankowej. Bardzo spodobała mi się ta technika. Pomyślałam, że mogłabym tworzyć zwierzaki! I tak też się stało. Odtąd zaczęła się moja przygoda z filcowaniem.  Potem postanowiłam pójść też w modelinę. Próbuję sił też w wielu innych technikach. Poza tymi dwoma rzeczami interesuję się także podróżami i fotografią. Czasem zdarza mi się coś narysować.
Jeśli natomiast chodzi o zwierzaki to pod moją opieką znajdują się 2 psy, kot i 3 fretki. To właśnie dzięki nim zaczęłam tą całą przygodę. Są moją inspiracją. ♥
Więcej o nich w dziale 'Współtwórcy". ;)

Główną tematyką bloga jest rękodzieło oraz zwierzęta, z domieszką podróżnictwa, a co za tym idzie - fotografii.

Od sierpnia autorem tekstów w postach z zakresu podróżnictwa jest Marcin - mój partner. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Dziękuję za poświęcony czas na moim blogu. Zawsze odwiedzam swoich komentujących. Jeśli podoba Ci się tu, zostań ze mną na dłużej. Jesteś moją motywacją! :)

Proszę, nie umieszczaj linków. To równoznaczne ze spamem. Takie komentarze będą usuwane, mój blog nie jest miejscem na Twoją reklamę.

Pozdrawiam i miłego dnia! :)